D A R T E objednať info farby úvod

Vešiak na stenu, moderná vešiaková stena, stojanové vešiaky

1 / 5
Vešiak na stenu - TVAR
Vešiak na stenu - Tvar
2 / 5
Moderný vešiak na stenu - TVAR
Vešiak na stenu - Tvar
3 / 5
Moderný nástenný vešiak - TVAR
Vešiak na stenu - Tvar
4 / 5
Vešiak na stenu do predsiene - TVAR
Vešiak na stenu - Tvar
5 / 5
Vešiak na stenu do predsiene - TVAR
Vešiak na stenu - Tvar

Vešiaky na stenu "TVAR" , veľa farieb, dobrá funkčnosť, originálny design, jednoduchý doplnok interiéru

....................................................................................................
Design - výroba - distribúcia
Ing. Pavol Humaj - Darte
Stredná 2
97101 Prievidza
mobil: 905-948-288
www.darte.sk
www.moderne-vesiaky.sk
mail 1: darte@darte.sk
mail 2: hupaul3@gmail.com
IČO: 33974292
DIČ: SK1020588305
....................................................................................................DESIGN
Návrhu, vývoju a produkcii nábytku sa venujem značnú časť mojej profesionálnej kariéry. Ide hlavne o vešiaky na stenu a vešiakové stieny, ktoré dobre zapasujú do moderných bytov, hotelov, reštaurácií, kancelárií, ordinácií a pod. Od samotného začiatku objavovania nových tvarov, ich funkčných a materiálových možností som sa nadchýňal našou schopnosťou tvarovať realitu. Moderný interiér bol a je pre mňa symbolom progresu a radosti zo života. Nepochybne ocením aj klasické či historické kúsky, ale aj tie boli v určitej dobe inovatívne a často nadčasové.
Nové technológie a materiály prinášajú nové výzvy. Preto design je a bude stále tu. Množstvo ideí na inetrnete to dokazuje. Je veľa úžasných návrhov, mnohé však zostanú iba ako prototypy. Ja mám tiež zopár /zdajú sa úžasné/ a pracujem na ich realizácii.

VÝROBA
Pri výrobe uplatňujem individuálny prístup ako k zákazníkovi tak aj k objednanému výrobku / vešiak na stenu, vešiaková stena/. Inak povedané, výrobu realizujem v menšej dielni /ateliéri/ s precíznym prístupom k detailom a výberu surovín, povrchov, štruktúr a pod. V ponuke mám výrobky s finálnym, otestovaným designom, ktoré ponúkam v širokej palete farieb. Povrch je väčšinou polomatný s jemnou štruktúrou.
Lesklý povrch je možný len výnimočne a s navýšením ceny. Pri výbere farby je vždy viac možností a v prípade potreby rád pridám môj názor. Farby pre vešiaky sa miešajú podľa RAL stupnice, ale je možné farbu namiešať presne podľa dodanej vzorky.
Verím. že ak sa rozhodnete pre niektorý z mojich vešiakov, tak príjemnú pozitívnu atmosféru Vášho interiéru to dlhodobo podporí.
Pavol HumajVešiak na stenu pre odvážnych a progresívnych - doplnok pre hotel, reštauráciu alebo byt